Rodzice dzieci 6- cio letnich nie ponoszą opłat za pobyt dziecka w przedszkolu.

Dla pozostałych rodziców : Koszt jednostkowy za jedną godzinę korzystania dziecka ze świadczeń w zakresie programu przedszkolnego obejmującego nauczanie, wychowanie i opiekę, realizowanego w czasie przekraczającym wymiar zajęć bezpłatnych (8 -13 ) wynosi   1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

W przypadku wcześniejszego odbioru dziecka z przedszkola niż zadeklarowany czas pobytu ( czas pobytu wskazany we wniosku zapisu do przedszkola) rodzice ponoszą pełną odpłatność.

Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania i odbierania dzieci w zadeklarowanych godzinach pobytu dziecka w przedszkolu.

Rozliczenie opłat następuje po zakończonym miesiącu , kwoty do zapłaty można odbierać w sekretariacie przedszkola.

———————————————————————————————–

Opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za wyżywienie należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 15 – tego każdego miesiąca , na konto przedszkola.

Prosimy o (jeśli to możliwe) wykonanie osobno przelewu środków za żywienie i osobno za czesne.

Nr konta  : 63 8619 0006 0050 0500 0619 0002

———————————————————————————————–

Opłaty związane z wyżywieniem dziecka w przedszkolu w roku szk.2023/2024 wynoszą:

Śniadanie : 4,00 zł

Obiad : 12,00 zł

Podwieczorek : 3,00 zł

UWAGA !

Cennik na rok szkolny 2023/24 wraz  z gwarancją ceny od września 2023 do sierpnia 2024 za posiłki standardowe będzie kształtował się następująco:

-śniadanie główne 3,00 zł + przekąska 1 zł razem 4,00 zł

-zestaw obiadowy wraz z kompotem 12,00 zł

-podwieczorek wraz z przekąską owocowo-warzywną 3,00 zł

Posiłki dietowe tj. wega, wege, bez nabiałowe, bezglutenowe, bezjajeczne lub z wykluczeniami konkretnych produktów będą za dopłatą w wysokości 4 zł w rozbiciu na dodatkowe 1 zł w przypadku śniadań, 2 zł w przypadku obiadów oraz 1 zł w przypadku podwieczorków.

APLIKACJA DO ZAMAWIANIA POSIŁKÓW

Rodzice za pomocą aplikacji ” zamów posiłek ” zamawiają i odmawiają posiłki dla dziecka w przedszkolu.

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:https://www.youtube.com/embed/mVUF8pUVsQM?feature=oembed&wmode=opaque

jak płacić i zamawiać posiłki:https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie (śniadań maksymalnie dzień przed dostawą do godziny 14,  obiadów / podwieczorków w dniu wydania posiłku maksymalnie do godziny 8)

Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 50 , a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy spłacić, aby móc złożyć kolejne zamówienie.

(Debetu nie widać na koncie, stan konta będzie 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 50 zł)

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

Rodzice mogą skorzystać z pomocy finansowej w postaci dofinansowania kosztów żywienia dziecka w przedszkolu. Należy udać się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłaju  aby uzyskać informacje w tym temacie.