Teatrzyk „Wiosenna euforia”
18.03.2026r. przedszkolaki miały okazję obejrzeć teatrzyk „Wiosenna euforia” w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej KANON z Krakowa.
Z zaciekawieniem oglądały przygodę wesołego i sympatycznego koziołka Mietka, który poszukiwał resztek swoich zimowych zapasów i nigdzie nie mógł ich znaleźć. W poszukiwaniach pomagali mu przyjaciele: pani łosiowa, wiewiórka Basia oraz inni mieszkańcy lasu. Na szczęście historia dobrze się skończyła. Okazało się, że to pani wiosna pozmieniała wygląd lasu i koziołek szukał swych zapasów w złym miejscu. Treść utworu wzbogaciła wiadomości dzieci na temat życia leśnych zwierząt w okresie przedwiośnia. Dzieci uczyły się pracowitości, pomagania innym, zgodnego współdziałania, przyjaźni.
Cała opowieść była okazją do wspólnej zabawy bohaterów z dziećmi. Spektakl dostarczył wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.
















Cała opowieść była okazją do wspólnej zabawy bohaterów z dziećmi. Spektakl dostarczył wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.


