Zabawa Andrzejkowa – grupa „Biedronki”
Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji; to czas czarów, wróżenia, przepowiadania tego co przed nami. 25 listopada przedszkolaki udały się do Gminnego Centrum Kultury na zabawę andrzejkową prowadzoną przez animatorów. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły dzieci w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje, w które przebrane były dzieci – nie zabrakło księżniczek, czarownic, czarodziejów, strażaków, superbohaterów i innych bajkowych postaci. Zabawa andrzejkowa przyniosła dzieciom wiele radości, była okazją do wspólnej integracji. Dzień pełen wrażeń i atrakcji zakończył się słodkim poczęstunkiem.
Dziękujemy Rodzicom z Rady Rodziców za pomoc w organizacji tego dnia.



























