ZEBRANIE Z RODZICAMI

DZIECI Z GRUPY „SŁONECZEK” I „PSZCZÓŁEK”

Zebranie odbędzie się w czwartek 27 listopada o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy 😊