Wyprawa „Pszczółek” na lody
Dzień 23 czerwca był dla naszych przedszkolaków dniem pełnym wrażeń. Na dzieci z grupy „Pszczółek” za całoroczną pracę i zakończenie przedszkola czekała „słodka” niespodzianka. Dzielne przedszkolaki wraz z paniami wybrały się na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna nagroda sprawiła dzieciom ogromną radość. Po słodkim poczęstunku wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.













