Dzień Rodziny- „Biedronki” i „Motylki”

Młodsze grupy wspólnie przygotowały Rodzicom miłą niespodziankę z okazji Ich Święta. 17.06.2025 r. w sali widowiskowej Urzędu Gminy zaprezentowały swój program artystyczny pt. „Na wiosennej łące”.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, zamieniły się w mieszkańców barwnej łąki. Mali aktorzy śpiewali piosenki, recytowali wiersze, tańczyli i grali na instrumentach perkusyjnych. Na koniec złożyli ukochanym Rodzicom życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty. W tym szczególnym dniu widać było na twarzach rodziców podziw dla dzieci, dumę, a nawet pojawiały się łzy szczęścia.

Z pewnością Dzień Rodziny pozostanie na długo w pamięci rodziców, a także naszych przedszkolaków.