I ETAP KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Dziś w naszym Przedszkolu odbył się I etap konkurs recytatorski pt ,, POLSKA MOJA OJCZYZNA”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, zachęcanie dzieci do przezwyciężania własnej nieśmiałości poprzez występy przed publicznością, kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku do symboli narodowych. 

Mimo tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie. Za włożony trud i pracę , występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami .

 Z niecierpliwością czekamy na II etap konkursu który odbędzie się 13 maja  podczas którego zostaną wręczone dyplomy oraz nagrody dla wszystkich uczestników.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się:

Nela Pabian

Lilianna Lany

Maja Tomczak

Zuzanna Hamala

Wiktoria Łysek

Lena Tańcula

Jadwiga Lesiczko

Jan Witek

Lila Banasiak

Nikodem Lany

Lilianna Kubowicz

Mikołaj Sobczak

Hanna Jagodzińska

Milan Gruszecki

Anna Śliwa