Warsztaty wielkanocne w grupie „Pszczółek”

W dniu 7 kwietnia w grupie „Pszczółek” zorganizowaliśmy warsztaty wielkanocne z udziałem dzieci i rodziców. Na samym początku dzieci zaprezentowały przygotowany na tą okazję krótki występ artystyczny dla rodziców. Zaśpiewały swoim rodzicom piosenkę o świętach wielkanocnych oraz recytowały wiersz o zajączku, baranku oraz kurczątku. Następnie wszyscy rodzice razem z dziećmi z wielkim zaangażowaniem, zapałem i weną twórczą wykonali ozdoby świąteczne.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie.

Anna Wiśniewska

Anna Chwastek