Witaj Wiosno!
21.03.2025 uroczyście witaliśmy wiosnę. Z kolorowymi kwiatami, bibułkami i marzanną spacerowaliśmy uliczkami Kłaja. Zwracaliśmy uwagę na piękny śpiew ptaków, ciepłe wiosenne słońce, bazie kotki i krokusy w przydomowych ogródkach.






21.03.2025 uroczyście witaliśmy wiosnę. Z kolorowymi kwiatami, bibułkami i marzanną spacerowaliśmy uliczkami Kłaja. Zwracaliśmy uwagę na piękny śpiew ptaków, ciepłe wiosenne słońce, bazie kotki i krokusy w przydomowych ogródkach.





