Powitanie wiosny – grupa Biedronki

21 marca, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji przedszkolaki piosenką i wierszem powitały nowa porę roku w naszym ogrodzie przedszkolnym. Zapraszamy na fotorelacje!