Teatrzyk „Robin Food”

W dniu 07.03.2024. nasze przedszkole odwiedził „Teatr Edukacji i Profilaktyki Z Uśmiechem” z Krakowa, wystawiając dla wszystkich przedszkolaków spektakl pt:” Robin Food” . Wszystkie dzieci z wielkim zaciekawieniem śledziły losy bohaterów a także w bardzo aktywny sposób uczestniczyły w zadaniach. Nie zabrakło śmiechu i chwili powagi. Mogliśmy wspólnie porozmawiać z aktorami  a także potańczyć do wesołej melodii.Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie dlatego z niecierpliwością  czekamy na kolejny teatrzyk w naszym przedszkolu 🙂