Podziękowanie
Dzieci z grupy III wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Nikodema za podarowanie świeczek na Andrzejki.

Dzieci z grupy III wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Nikodema za podarowanie świeczek na Andrzejki.
