Gminny Konkurs Recytatorski „Małe i Duże Misie”

W dniu Pluszowego Misia laureaci I etapu Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Małe i Duże Misie” wzięli udział w jego II etapie w Grodkowicach. Z odwagą i zaangażowaniem pięknie recytowali przygotowane wiersze.

A oto nasi laureaci:

W kategorii dzieci 6-letnich:

I miejsce: Amelia Wolska

III miejsce: Mikołaj Skupień

W kategorii dzieci 5-letnich:

III miejsce: Magdalena Gryźniak

Uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze, a laureaci – dodatkowo gry edukacyjne.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy rodzicom za wsparcie w przygotowaniu dzieci do konkursu!