Wycieczka 20 września ( wtorek )

Wyjazd o godz. 7:45

Powrót do przedszkola na obiad.

Dzieci , które jadą na wycieczkę , w tym dniu nie jedzą śniadania w przedszkolu.

Zabieramy tylko chusteczki higieniczne