Podziękowania grupa I
Bardzo dziękujemy mamusi Wojtusia G-R. oraz mamusi Remigiusza z grupy I za zakupienie rybek do akwarium w grupie maluszków.
Bardzo dziękujemy mamusi Wojtusia G-R. oraz mamusi Remigiusza z grupy I za zakupienie rybek do akwarium w grupie maluszków.


