Wycieczka dla grupy III i IV

20 września ( wtorek ) organizujemy wycieczkę dla chętnych dzieci z  grupy   III   i   IV , dotyczy również 5-latków z gr. II.

do Multikina na lekcję w kinie pt.: „ Narysuj mój świat ”

Koszt:  50 zł

Zgłoszenia chętnych i wpłaty do 7 września ( środa ).

Wyjazd i powrót w godzinach dopołudniowych.

Ilość miejsc ograniczona .