Podziękowanie
Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Lili za podarowanie książeczek do kolorowania.

Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Lili za podarowanie książeczek do kolorowania.
