Podziękowanie
Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Mateuszka za podarowanie ozdób świątecznych.

Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Mateuszka za podarowanie ozdób świątecznych.
