Podziękowanie
Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Jasia za podarowanie materiałów plastycznych oraz niespodzianek.

Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Jasia za podarowanie materiałów plastycznych oraz niespodzianek.
