Podziękowania grupa IV
Serdecznie dziękujemy Darii, Patrycji, Jasiowi, Anastazji, Wojtkowi, Wiktorowi za malowanki dla kolegów i koleżanek.
Składamy również podziękowania dla mamusi Julii i mamusi Tytusa za pyszne pączki.
Serdecznie dziękujemy Darii, Patrycji, Jasiowi, Anastazji, Wojtkowi, Wiktorowi za malowanki dla kolegów i koleżanek.
Składamy również podziękowania dla mamusi Julii i mamusi Tytusa za pyszne pączki.