„Babciu, Dziadziu, co Wam dam? Uśmiech w sercu dla Was mam!”

14 stycznia 2022 r. nasze Przedszkole zamieniło się w studio filmowe.

Nagrywaliśmy przygotowany program artystyczny z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka.

Daliśmy z siebie wszystko, a nawet więcej, bo pokonaliśmy tremę.
Szkoda tylko, że Babcie i Dziadkowie nie mogli być razem z nami…

A oto zwiastuny naszych dokonań artystycznych.