Teatrzyk

14 grudnia ( wtorek) nasze przedszkole odwiedzi teatrze świątecznym przedstawieniem

pt: „ O rozbitej Gwiazdce i dobrym serduszku ”

Zapraszamy chętne dzieci ☺

Koszt 5 zł