Dzień Dziewczynek w gr II

11 października 2021 w grupie II obchodziliśmy Dzień Dziewczynek. Z tej okazji chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia wręczyli im odznaki SUPERDZIEWCZYNKI oraz drobne upominki, zakupione przez Radę Rodziców