„Podziękowania”
Dzieci z grupy III wraz z wychowawczynią składają serdeczne podziękowania dla mamy Amelki za kolorowanki i dla mamy Karoliny za artykuły papiernicze.
Dziękujemy:))
Dzieci z grupy III wraz z wychowawczynią składają serdeczne podziękowania dla mamy Amelki za kolorowanki i dla mamy Karoliny za artykuły papiernicze.
Dziękujemy:))