Podziękowanie
Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Lilki za podarowanie okazów do kącika przyrody.

Dzieci z grupy I wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla Mamy Lilki za podarowanie okazów do kącika przyrody.
