Dzień Dziecka w grupie III i IV

Dn. 09.06.2021 roku przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka.  Zabawy taneczno-ruchowe dla grupy III i IV pod przewodnictwem animatorki Kamili Klimczak odbywały się na świeżym powietrzu, w ogrodzie przedszkolnym od godziny 09.00 do 10.30. Doskonałe nagłośnienie i atrakcyjne rekwizyty (chusta animacyjna, piłki, lina do przeciągania, samoloty, worki, szczudła, dwuosobowe narty, dmuchane instrumenty muzyczne oraz profesjonalne bańki mydlane) i pomysłowość osoby prowadzącej sprawiały, że dzieci chętnie integrowały się ze sobą, tańczyły i brały czynny udział w  konkurencjach. Tańcom z różnych stron świata i zabawom towarzyszył ruch, a na ustach starszaków malował się uśmiech.

Dużą atrakcją były olbrzymie bańki mydlane, które przedszkolaki łapały w dłonie. Na koniec wszystkie otrzymały do domów zabawki z płynem do tworzenia własnych baniek.

Z pewnością Dzień Dziecka 2021 r. na długo zapisze się w pamięci przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie i zasponsorowanie wodzireja z firmy Kameleon.

Barbara Możdżeń

Anna Chwastek