Mikołaj w grupie III

Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały Św. Mikołaja. Już od poniedziałku dużo opowiadały o swoich marzeniach, rysowały, co chciałyby dostać od niego w tym roku.

04.12.2020 r. przedszkolaki miały możliwość  oglądania filmu o Mikołaju, poznały jego fabrykę zabawek, codzienną ciężką pracę i zwyczaje. Dobrze wiedzą, że prezentami obdarowuje tylko grzeczne dzieci, a ich imiona zapisuje w swej wielkiej księdze.

Podczas obiadu, długo oczekiwany Gość, nie zauważony przez nikogo, zostawił w sali zabaw list do dzieci z grupy III i worek prezentów pod choinką. Po powrocie, wszystkich ogarnęło wielkie zdziwienie i radość z otrzymanych upominków. Szkoda tylko, że ze względu na obecne obostrzenia, przedszkolaki nie mogły się z nim spotkać, jak to było do tej pory co roku.

Wychowawczynie oraz dzieci serdecznie dziękują Mikołajowi za pamięć i przygotowanie niespodzianek dla całej grupy.